Allsat - супутникове телебачення

Вітаємо Вас на сайті, присвяченому супутниковому телебаченню, встановлення супутникових систем і систем відеоспостереження.

На сайті можна отримати інформацію з таких тем:

  • Установка супутникового телебачення
  • Ремонт супутникових антен і супутникових ресиверів
  • Ремонт супутникового телебачення
  • Встановлення супутникових антен
  • Перенесення супутникової антени з однієї адреси на інший
  • Налаштування нових супутникових каналів
  • Оновлення прошивки супутникового тюнера
  • Підключення до платного телебачення Xtra TV
  • Установка цифрового ефірного телебачення
  •  Варіанти комплектів для перегляду супутникового ТБ

 Супутникове телебачення, умовно, можна розділити на 3 категорії і 2 альтернативи:

1. Супутникове телебачення без абонплати (безкоштовне супутникове телебачення)

Чи не закодовані відкриті канали, за перегляд яких абонплата не стягується. У цю категорію входять 80 російських і українських каналів, а також близько 400 зарубіжних. Одні з найвідоміших каналів: Вести, ОРТ, TVCi, Evronews, РТР-планета а також інші популярні телеканали. Повний список каналів знаходиться на цій сторінці.

Середовище закордонних каналів присутня величезна кількість тематичних: спортивні, музичні, дитячі, мультиплікаційні, а також канали про природу, подорожі і приготуванні їжі.

2. Супутникове телебачення з абонентською платою

До категорії платного супутникового телебачення відносяться канали, які закодовані. Для їх перегляду необхідна картка. На таких каналах зовсім небагато реклами, або вона взагалі відсутня. НТВ + теж ставитися до категорії платних супутникових каналів, такий пакет пропонує своїм абонентам понад 150 каналів на різні тематики.

Оператор платного телебачення - XTRA TV, транслюється 2 спортивних каналу Футбол1 і Футбол 2.

3. Супутникове телебачення високої чіткості HD

HDTV - це супутникове телебачення в HD форматі, картинка високої чіткості і деталізації дозволяє отримувати задоволення від перегляду на великих екранах з діагоналлю 32 дюйма і вище. Сучасний формат супутникового телебачення дозволяє передавати кольори в ширшому діапазоні, що робить картинку особливо реалістичною, багато каналів також транслюються зі звуком 5: 1, що дозволяє максимально зануритися в атмосферу, створювану фільмами та телепередачами.

4. Цифрове телебачення України Т2

У містах України вже ведеться трансляція цифрового ефірного телебачення в стандарті DVB-T2. В даний момент транслюється всього 32 каналу безкоштовно, тобто перегляд не вимагає вносити абонплату.

Список трансльованих по Т2 каналів.

Для установки такого телебачення потрібна тільки кімнатна антена і тюнер з функцією прийому Т2 телебачення.

5. IPTV - Телебачення

IP телебачення можна дивитися без антени. Все що необхідно це приставка AURA HD і доступ до інтернету. Також через таку приставку є можливість перегляду онлайн відео і фільмів.